O nas

Sklep internetowy AlmaMed jest zespołem wyjątkowych specjalistów, który od kilkunastu lat z zgłębia wiedzę z zakresu artykułów medycznych i farmaceutycznych. Z zamiłowaniem zajmujemy się profesjonalną sprzedażą detaliczną oraz hurtową. Ponadto, jesteśmy producentem artykułów marki Domesthic, specjalizującej się w produkcji akcesoriów do sprzątania, czy pielęgnacji ciała. Przez lata poszerzaliśmy nasz asortyment, nieustannie kładąc nacisk na najwyższą jakość produktów. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroką gamę towarów z dziedziny zdrowia i urody, sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego, kosmetyków naturalnych, suplementów diety, stomatologi, dezynfekcji, a także środków czystości. Dodatkowo, sklep internetowy AlmaMed poszerzył swój asortyment o produkty dla przyszłych i obecnych rodziców, a także ich pociech.

AlmaMed logo

Nieustannie śledzimy pojawiające się nowości, innowacje o które skrupulatnie uzupełniamy asortyment naszego sklepu. Badamy rynek, a także preferencje stałych klientów i osób do których pragniemy dotrzeć. Słyniemy z wieloletniego doświadczenia, a także ze sprawnie zrealizowanych zamówień, które szybko trafiają do Państwa domów.

Na przestrzeni lat, uczciwie pracowaliśmy na Państwa zaufanie oraz uznanie wśród renomowanych producentów. Permanentnie współpracujemy z polskimi oraz zagranicznymi firmami, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Oprócz wszechstronnej oferty, sklep AlmaMed gwarantuje profesjonalną i miłą obsługę klienta,  a także niezawodność. Ugruntowana pozycja na rynku branży medycznej jest dowodem na nasze oddanie i ciężką pracę z pasją.

Indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb jest naszą niezmienną domeną. Wraz z doświadczeniem i pasją, budujemy Państwa zaufanie. Z troską o zdrowie i komfort każdego z Was.