Czujnik aktywności AS 99 Beurer

Każda pora roku jest właściwa, aby zmienić złe nawyki lub zacząć dbać o swoje zdrowie. Błędem jest przesuwanie granicy, momentu kiedy powiemy sobie „dość!” na później. Czekanie na nowy rok, lato lub na oznaki złego samopoczucia są wymówką, a przede wszystkim oszukiwaniem samego siebie. Powinniśmy zadać sobie pytania: Czy chce sobie świadomie szkodzić? Czy chce straci kontrolę na swoim ciałem i duszą? Mój milowy krok w dążeniu do upragnionej formy zaczął się od nabycia wynalazku jakim jest czujnik aktywności Beurer AS 99.

Czujnik aktywności wyświetlacz

Jednak zanim zdecydowałam się na jakikolwiek zakup, w pierwszej kolejności zgłębiłam wiedzę o metodach świadomego kontrolowania zdrowia. Pierwszym spostrzeżeniem była intensywność rekomendowania aparatu przez miłośników sportu oraz wartościowej diety, dla których czujnik aktywności jest niezbędnym atrybutem. Drugim zdumiewającym wnioskiem z obserwacji jest sama popularność produktu wśród kilkulatków, nastolatków, a także emerytów! Szeroki asortyment, bogata gama funkcji i kolorów przyprawił mnie o zawrót głowy. Producenci prześcigają się w nowszych to technologiach i właściwościach, często o obcych mi nazwach. Zdecydowałam się więc na klasyczny model, czujnik aktywności Beurer AS 99 o czarnym, eleganckim designie.

Dlaczego warto korzystać z czujnika aktywności?

Czujnik aktywności zamiennie nazywamy smartbandem, a więc inteligentnym urządzeniem, żyjącym w duchu XXI wieku. Wizualnie przypomina klasyczny sportowy zegarek, jednak kryje w sobie wiele praktycznych i unikatowych funkcji. Jego podstawową rolą, oprócz wskazywania godziny, jest rejestrowanie codziennej aktywności fizycznej. Fit opaska pomaga w przestrzeganiu regularnych treningów, a także dyscyplinuje i motywuje do stałego ruchu. Ponadto, czujnik aktywności kontroluje stan zdrowia, wskazuje puls, ilość kroków i dystans.

Ćwicząca kobieta z czujnikiem

Smartband precyzyjnie monitoruje pracę naszego organizmu, stając się naszym codziennym trenerem. Zdobyte dane z czujnika aktywności pozwolą Ci zoptymalizować trening tak, aby był efektywniejszy, bardziej wydajny. W trakcie aktywności fizycznej, nie musimy się już martwić o dodatkowe miejsce na telefon, który dotychczas kontrolował nasze dystanse i spalone kalorie. Lekka i nieodczuwalna konstrukcja smartbandu jest idealnym zamiennikiem dla nieporęcznych i ciężkich smartfonów.

Musimy pamiętać, że ruch jest wskazany nie tylko po to, aby dostrzec zarysy mięśni, ale przede wszystkim dla zdrowego ciała i ducha. Aktywność ruchowa jest profilaktyką dla chorób serca, nadciśnienia, otyłości, a także obniża cholesterol, wzmacnia kości i mięśnie. Ponadto, wysiłek fizyczny wpływa korzystnie na nasze samopoczucie i odporność. Po siedzących godzinach pracy jest wręcz konieczny dla zachowania pełni zdrowia, a także przyczynia się do lepszej organizacji planu dnia.

Trening z AS 99

Pierwszy miesiąc z czujnikiem aktywności Beurer AS 99

Miesiąc użytkowania czujnika aktywności Beurer AS 99 już za mną. Moje pierwsze wrażenie po wypakowaniu urządzenia z pudełka to myśl, że jakim cudem takie małe akcesorium posiada tyle opcji? Poczułam lekkie zwątpienie w możliwości produktu. Podkreślam, że to był mój pierwszy raz z tego typu urządzeniem, sięgnęłam więc prędko po instrukcję. Muszę zaznaczyć, że jest ona niezwykle czytelnie i zrozumiale napisana, na wszelkie moje wątpliwości znalazłam łatwo odpowiedz. Krok po kroku tłumaczy jak korzystać ze smartbandu, a także definiuje zawarte w nim funkcję i symbole. Następnym etap polega na zainstalowaniu bezpłatnej aplikacji na smartfonie, „beurer HealthManager”. Obeszło się bez większego problemu, tak samo jak synchronizowanie telefonu z czujnikiem aktywności. Za pomocą aplikacji z łatwością kontrolujemy wyniki tętna, wyznaczamy cele, sprawdzamy bilans aktywność.

Pomiar pulsu

W bardzo szybkim tempie spostrzegłam, jak lekkim urządzeniem jest czujnik aktywności Beurer AS 99. Nie ciąży na ręce, a zaokrąglone brzegi nie haczą o ubrania. Ponadto, został wykonany z tworzywa, które nie podrażnia skóry przy dłuższym użytkowaniu. Dużym atutem jest czytelny wyświetlacz z którego z łatwością odczytujemy dane, nawet w trakcie biegania. Jeśli chodzi o wodoszczelność urządzenia, miałam okazję przetestować smartband w trakcie jazdy na rowerze w mocnym deszczu, a także w trakcie mycia rąk i naczyń. Nadal działa bez zastrzeżeń! Z czasem czujnik aktywności Beurer AS 99 stał się nieodzownym elementem mojego oporządzenia. Wygodny, lekki, posiada wystarczające opcje których potrzebuje w życiu codziennym, a także w trakcie treningu. Nie jest „przedobrzony”, to znaczy że nie posiada nadmiaru funkcji, które ciekawie brzmią, ale użyjemy może raz lub dwa razy, a tylko zżerają baterię. Jeśli chodzi o baterię, muszę przyznać że jest wyjątkowo wytrzymała, w moim przypadku był to ok. 5 dni.

Zalety czujnika aktywności

  • Szybki i prosty pomiar pulsu za pomocą czujnika optycznego, jednym dotknięciem ekranu.
  • Nieodpłatna aplikacja beurer HealthManager.
  • Kompatybilność z aplikacją adidas Runtastic.
  • Zdalny wyzwalacz do aparatu w telefonie.
  • Wyświetlanie godziny, daty i dnia. Ponadto, pokazuje liczbę przebytych kroków, odległość, zużycie kalorii, aktywny czas i postęp realizacji dziennego celu (w %).
  • Monitoruje sen, a dokładniej naszą aktywność, ruchy i czas jego trwania.
  • Na czujnik dostajesz też informację o otrzymanych wiadomościach na telefon.
  • Do dodatkowych opcji należy m.in. stoper, szukanie telefonu za pomocą smartbandu, przypomnienia o aktywności, a także alarmy wibracyjne.
  • Szybkie ładowanie za pomocą poręcznej bazy do której bardzo szczelnie przylega urządzenie.
Messenger
Instagram
Opcje wyświetlacza
Kilometry
AS 99 Messenger
Czujnik aktywności z intagramem
Wyświetlacz as99
Zegarek AS 99 funkcje kilometry
previous arrow
next arrow

Wady produkty czujnik aktywności AS 99

  • Pamięć urządzenia na 5 dni i 5 nocy. Kiedy urządzenie jest przeładowane, dostajemy informację z prośbą o przeniesienie danych pomiarów na panel aplikacji na smartfonie. Transfer odbywa się bardzo szybko i bez jakiegokolwiek problem, ale jednak od takich urządzeń wymaga się nieco większej pamięci.

Comments are closed.

Indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb jest naszą niezmienną domeną. Wraz z doświadczeniem i pasją, budujemy Państwa zaufanie. Z troską o zdrowie i komfort każdego z Was.