Lampa SOLUX IL50 zastosowanie, działanie.

Szukając skutecznego rozwiązania na nieustające problemy z trądzikiem, natrafiłam na opinie i recenzje wielu różnorodnych produktów. Ich autorzy gwarantowali trwałe efekty, które na zawsze odmienią życie na lepsze. Z każdym kolejnym, nieudanym podejściem do walki z zanieczyszczoną cerą, szukałam nowszych to rozwiązań. Z czasem zauważyłam, że zataczam koło, wracając do punktu A z którego wystartowałam. Nowoczesne metody nie pomagały, a drogie kosmetyki okazały się stratą pieniędzy. Ręce opadały z bezsilności, wtedy jednak pojawiło się światełko w tunelu, była nim Lampa Solux IL50.

Lampa Solux IL50

W okresie wiosennym, kiedy wszyscy domownicy borykali się z nawracającym katarem, polecono mojej rodzinie lampę na podczerwień. Nie znając wcześniej jej drogocennych właściwości, postanowiliśmy zgłębić  wiedzę, a dopiero później dokonać jej ewentualnego zakupu. Ostrożność ta wynikała ze wcześniejszych, przykrych doświadczeń. Myślę, że wiele osób miała w swoim życiu sytuację, kiedy kupowaliśmy coś bez zastanowienia. W rezultacie, czuliśmy rozczarowanie oraz podenerwowanie, kiedy wybrany przez nas produkt okazał się bezużyteczny lub słabej jakości.

Innowacyjność lampy Solux IL50

Lampa Solux IL50 swoje zdrowotne działanie zawdzięcza promieniowaniu podczerwonemu o długości fali od 770 do 15 000 nm. Istotą promieniowania podczerwonego jest wytwarzanie ciepła, które wnika w ciało. Urządzenie firmy Beurer wykonane jest z wysokiej jakości szyby ze szkła ceramicznego „Ceramic Infrared“. Jest ona stosowana również w przypadku płyt grzejnych i w połączeniu z żarówką zapewniają intensywne i bezpieczne naświetlanie promieniami podczerwonymi oraz warantują 100% ochronę przed promieniowaniem UV. Lampa Solux IL50 posiada dodatkowo funkcję oszczędzania prądu. To oznacza, że gdy włącznik zasilania jest wyłączony, nie dochodzi do zużycia energii elektrycznej.

Lampa Solux IL50

Lampa Solux. Zastosowanie

Co przede wszystkim przykuło moją uwagę i skłoniło do zakupu? Zdecydowanie wszechstronność sprzętu. Dotychczas lampy na podczerwień kojarzyły mi się z leczeniem stłuczeń, bólów reumatycznych. Dlatego też, informacja o działaniu przeciwtrądzikowym ucieszyła mnie niezmiernie. Każdy z domowników znalazł coś dla siebie. Ponadto, produkt nie jest artykułem sezonowym z którego będziemy korzystać jedynie latem lub zimą. Lampa Solux IL50 znajdzie swoje zastosowanie w ciągu całego roku. Warto więc wyszczególnić poszczególne wartości, które miałam okazję przetestować na własnej skórze, a także te na temat których udało mi się zdobyć informację oraz wiarygodne opinie:

 • Polepsza ukrwienie skóry,
 • Zwiększa wydzielanie potu, przez co przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu,
 • Przyśpiesza leczenie oraz regenerację po chorobach ucha, nosa i gardła,
 • Przynosi ulgę przy stłuczeniach, kontuzjach jak również w leczeniu chorób reumatycznych,
 • Rozszerza naczynia włosowate, dzięki czemu zwiększa się przepływ krwi tętniczej,
 • Pobudza procesy metaboliczne w organizmie,
 • Minimalizuje napięcie mięśni,
 • Wspomaga leczenie trądziku oraz wszelkich zmian skórnych.
Lampa Solux IL50
Lampa Solux IL50

Udogodnienia jakie oferuje Beurer

 • Obudowa o regulowanym kącie nachylenia z uchwytami, ułatwia naświetlenie wybranej przez nas partii ciała,
 • Wyświetlacz informujący nas ile pozostało czasu na końca naświetlania,
 • Podstawa lampy posiada wbudowany, praktyczny schowek na zwijany przewód zasilający,
 • Timer umożliwia nastawienie czasu pracy urządzenia od 1 do 15 minut,
 • Posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem,
 • Pole promieniowania lampy Solux IL50 to aż powierzchnia 30 x 40 cm,
 • Prosty i wygody w obsłudze oraz zaopatrzony został czytelną instrukcję obsługi,
 • Firma Beurer w swoje ofercie posiada szeroki wybór lamp leczniczych, które możemy dobrać pod własne wymagania.
Beurer IL 11 - Lampa na podczerwień
Okulary ochronne do lamp leczniczych typu SOLLUX
Beurer IL 35 - Lampa SOLUX
Beurer IL 21 - Lampa na podczerwień
Okulary ochronne do lamp leczniczych typu SOLLUX
Beurer IL 35 - Lampa SOLUX
Beurer IL 21 - Lampa na podczerwień
previous arrow
next arrow

Comments are closed.

Indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb jest naszą niezmienną domeną. Wraz z doświadczeniem i pasją, budujemy Państwa zaufanie. Z troską o zdrowie i komfort każdego z Was.