Ssak medyczny użytku domowego do 650 zł

Ssak medyczny to jeden z podstawowych elementów wyposażenia szpitali, hospicjów i klinik. Udziela niezbędnej pomocy w trakcie przeprowadzania zabiegów operacyjnych, w ratownictwie lub karetkach. Produkt dokładnie usuwa problematyczne wycieki jak krew, śluz, ropa, wymiociny, limfa czy flegma. Wielu pacjentów wymaga domowej hospitalizacji, dlatego też na rynku pojawiły się praktyczne modele ssaków, które bez problemu będziemy mogli użytkować w warunkach domowych. Ponadto, są one tak samo skuteczne jak te stosowane w szpitalach specjalistycznych.

Ssak medyczny

Zakup sprzętu specjalistycznego często kojarzymy z wydatkiem kilku tysięcy złoty. Dlatego też, tak wielu pacjentów unika domowej hospitalizacji lub rezygnuje z udogodnień jakim jest ssak medyczny. Z tego też powodu, stworzyliśmy dla Państwa ranking, pięciu ssaków elektrycznych, cieszących się dużym zainteresowaniem i skutecznością, przy kwocie do 650 zł.

Jak działa ssak medyczny?

Ssak jest sprzętem próżniowym, który działa poprzez aspirację, czyli inaczej zasysanie. Produkt stosuje w swojej pracy różnicę ciśnień pomiędzy środowiskiem wewnętrznym i zewnętrznym, wciągając tym sposobem płyn. Za pomocą cewnika, zbiera zalegającą wydzielinę. Ssak do odsysania wydzieliny nie kojarzy nam się z przyjemną czynnością, jednak w wielu przypadkach utrzymuje pacjenta przy życiu, a także zwiększa jego komfort.

Sssak do odsysania wydzielin

1. Ssak medyczny New Aspiret CA-MI

Ssak medyczny do odsysania wydzielin firmy CA-MI jest produktem elektrycznym. Jest lekkim i poręcznym aparatem, który bez problemu można transportować lub schować, gdyż posiada małe gabaryty. Ssak wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które charakteryzują się dużą wytrzymałością. Zestaw New Aspiret zaopatrzony w 1 litrowy zbiornik, który można sterylizować w autoklawach w temperaturze 121st.C, a także dezynfekować. Dodatkowo, posiada zastawkę zabezpieczającą przelewanie płynów, manometr wskazujący podciśnienie oraz bezstopniowy regulator siły odsysania.

New Aspiret CA-MI

2. Ssak elektryczny przenośny Yuwell 7E-C

Ssak elektryczny 7E-C fimry Yuwell został opracowanym na podzespołach bezolejowych. Ponadto, charakteryzuje się wyjątkowo małą wagą 4,4 kg. Wyposażony w wygodny uchwyt, umożliwia jego szybki i komfortowy transport. Dzięki małemu rozmiarowi bez problemu schowamy urządzenie pod łóżko lub do szafki nocnej. Dodatkowo ssak wyposażono w regulator ciśnienia oraz w próżniometr. Urządzenie charakteryzuje się również niskim poziomem hałasu, co wpływa korzystnie na komfort użytkowania przez pacjenta.

Ssak elektryczny przenośny Yuwell 7E-C

3. Ssak elektryczny Yuwell 7A-23D

Profesjonalny ssak medyczny 7A-23D firmy Yuwell z systemem kontroli próżni jest urządzeniem elektrycznym. Do głównych zalet produktu należy jego mobilność. Dopasowane do jego wagi i rozmiaru kółka oraz uchwyt, znacznie ułatwiają transport. Ssak 7A-23D jest modelem nowej generacji, działa na podzespołach bezolejowych. Innowacyjne opracowanie filtra oraz silnika, zapewnia płynną i cichą pracę. Tłok napędza pompa próżniowa, która nie wytwarza uciążliwej pary i wilgoci, przyczyniających się do powstawania bakterii. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na pracę wewnętrznego tłoka bez konieczności uzupełniania oleju. Ssak medyczny 7A-23D charakteryzuje się łatwością użytkowania, którą usprawnia przełącznik ręczny i nożny oraz możliwość precyzyjnej kontroli próżni. Dzięki prostej, geometrycznej konstrukcji, czyszczenie sprzętu jest niezwykle szybkie i proste. Użytkowanie z aparatu firmy Yuwell jest gwarancją bezpieczeństwa, gdyż nie wytwarza ciśnienia dodatkowego.

Ssak elektryczny Yuwell 7A-23D

4. Ssak New Askir 20 CA-MI

Ssak medyczny New Askir 20 firmy CA-MI jej urządzeniem elektrycznym. Profesjonalnie odsysa płyny ustrojowe z jamy ustnej, nosa i tchawicy, zarówno u dorosłych i dzieci. Produkt jest lekki i poręczny, posiada jedynie 2,5 kg, dzięki czemu możemy łatwy w przenoszeniu i schowaniu w dogodnym miejscu. Ponadto, został wykonany z tworzywa odpornego na wysoką temperaturę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ssak New Askir 20 jest aparatem niezwykle prostym w obsłudze, wykonującym pracę ciągłą. Dodatkowo, jest wyposażony w butlę z poliwęglanu 1L z zaworem zabezpieczającym przed przepełnieniem, a także w regulator i wskaźnik podciśnienia. W ssaku firmy CA-MI istnieje również możliwość stosowania wkładów jednorazowych.

Ssak New Askir 20 CA-MI

5. Ssak elektryczny Yuwell 7A-23B

Ssak do odsysania wydzielin 7A-23B firmy Yuwell wyposażono w kółka usprawniające jego mobilność. Nowatorska budowa filtra, a także rozwinięta technologia silnika, sprawiają że aparat charakteryzuje się niezwykle płynną, jednostajną i cichą pracą. Wyposażony w pompę próżniową, napędzaną tłokiem, gwarantuje niepowstawanie pary i wilgoci, co zapobiega gromadzeniu się bakterii. Innowacyjne rozwiązania wykorzystane w 7A-23B pozwalają na pracę wewnętrznego tłoka bez konieczności uzupełniania oleju. Dodatkowym atutem, jest bardzo proste użytkowanie produktu, które usprawnia przełącznik ręczny i nożny oraz możliwość precyzyjnej kontroli próżni. Ze względu na łatwość w utrzymaniu higieny aparatu, jego design oparty jest na gładkich i prostych ścianka, dzięki którym jego czyszczenie przebiega ekspresowo. Ssaka elektrycznego YUWELL 7A-23B wykonano z wysokiej jakości materiałów, odpornych na wszelkiego rodzaju detergenty.

Ssak elektryczny Yuwell 7A-23B

Akcesoria

Ssak medyczny użytku domowego do 650 zł
Ssak medyczny użytku domowego do 650 zł
Ssak medyczny użytku domowego do 650 zł
Ssak medyczny użytku domowego do 650 zł
Ssak medyczny użytku domowego do 650 zł
Ssak medyczny użytku domowego do 650 zł
Akcesoria butelka 2 l
Filtr antybakteryjny do Ssaka New Aspiret, New Askir, Emivac
Łącznik drenów
Torba na ssaki CA-MI
Zestaw drenów do Ssaka New Aspiret, New Askir, Emivac
Filtr do ssaka medycznego Yuwell
previous arrow
next arrow

Comments are closed.

Indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb jest naszą niezmienną domeną. Wraz z doświadczeniem i pasją, budujemy Państwa zaufanie. Z troską o zdrowie i komfort każdego z Was.